banner
İade Koşulları
İade Koşulları

DEĞİŞİM ŞARTLARI

Değişim hangi şartlar altında gerçekleşir?

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar* (isim yazılı modeller, yüzük ölçüsü ayarlanan ürünler vb.) hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır. Değişim nedeni üründeki bir hata ise değişimlerdeki kargo ücretleri tarafımıza aittir. Farklı bir nedenle değişim yapılacaksa kargo tarafınıza ait olacaktır.

İade veya değişimi yapılmasını istediğiniz ürünleri aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Adres:  Beyazıt Mah. Kalpakçılarbaşı Cad Kapalıçarşı No:25, D:27, 34093 Fatih/İstanbul
E-mail: info@Pinkgolden.com
Tel: +90 535 315 43 98

Değişim yapılabilmesi için alışverişiniz şu şartları barındırmalıdır.
 
1- Teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde ürünü faturası ve size gönderim irsaliyesi ile birlikte tarafımıza göndermelisiniz.
2- Ürüne herhangi bir hasar vermemelisiniz.
3- Ürünü tüm aksesuarları ile birlikte göndermelisiniz.
4- Değişim için +90 535 315 43 98 nolu telefon numarasını arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

* Kişiye özel tasarım modellerde herhangi bir üretim hatası varsa bu telafi edilir ancak iade veya değişim kabul edilmemektedir.

İADE ŞARTLARI

Sitemizden alışveriş kuralları Mesafeli Satış Sözleşmesi çerçevesinde belirlenmiştir. Ürünün iadesi yani Cayma Hakkı kanunlara uygun olarak gerçekleştirilir ve Cayma Hakkı fiyatı borsadan ( altın, pırlanta vb) etkilenen ürünler için iade kabul edilmemektedir. 
İNTERNET SATIŞLARI  İADE ve DEĞİŞİM PROSEDÜRÜ;
 
Online sitemiz üzerinden gerçekleştirilen satın alma işlemlerinde müşterilerimiz mesafeli satış sözleşmesi gereği 14 gün içerisinde cayma hakkına sahiptir.
 
•  Özel sipariş ile yapılan veya değiştirilen ürünler (müşterimizin isteğine göre ebat ölçüsü değiştirilen, üzerine özel yazılar yazılmış ürünler) iade alınmamaktadır.
 
•  İade edilecek ürün tamamen hasarsız  ve kullanılmamış olmalıdır. Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle iade alınmaz. Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, iade işlemleri başlatılır.
 
•  İade ve değişim işlemleri için sipariş numaranız ve iade/değişim talebinizin nedeniyle birlikte info@pinkgolden.com'a e-posta göndermeniz ya da 0535 315 4398 numaralı çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. Uzmanlarımız gerekli incelemelerin ardından konuyla ilgili sizi bilgilendireceklerdir.
 
•  İade ve değişim koşullarının sağlanması durumunda yapılacak işlemler ancak internet mağazamız tarafından gerçekleştirilmektedir. 
 
•  İade edilmesi istenen  ürünün ambalajı, sertifikası ve faturasının, varsa promosyonların ürün ile birlikte  gönderilmesi gerekmektedir.
 
• Hepsiburada.com  veya n11.com websiteleri üzerinde yer alan mağazalarımızda yapılması istenen değişim ve iade taleplerinin yine ilgili site üzerinden talep oluşturarak yapılması gerekmektedir.
 
Altın gibi borsaya tabi ürünlerde Cayma Hakkı bulunmamaktadır.